X
تبلیغات
رایتل

راهنمای انتخاب رشته – محل سی­و پنجمین دوره پذیرش دستیاری

چهارشنبه 28 فروردین 1387 ساعت 06:20 ب.ظ

به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت‌کننده در سی‌وپنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی رشته‌های بالینی می‌رساند که کارنامه ( حاوی نمره و رتبه ) و فرم انتخاب رشته داوطلبان بصورت همزمان از روز یکشنبه مورخ 1/2/87 در سایت اینترنتی به آدرس :

http://sanjesh.mohme.gov.ir

 

قابل رویت است . داوطلبان گرامی فرصت دارند از تاریخ 1/2/87 لغایت پایان روز 3/2/87 نسبت به انتخاب رشته منحصراً از طریق اینترنت اقدام نمایند .

 

توجه مهم : کلیه داوطلبان موظفند ضمن ارسال فرم انتخاب رشته که منحصراً از طریق اینترنت صورت می‌گیرد ، از فرم انتخاب رشته خود پرینت نیز تهیه و کپی آن را شخصاً در روزهای 4/2/87 و 5/2/87 با در دست داشتن مدارک احراز هویت به یکی از معاونت‌های آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی تحویل و دانشگاه‌ها موظفند پس از احراز هویت فرم‌های انتخاب رشته را ممهور نمایند ......

 

 به اطلاع کلیة داوطلبان شرکت کننده در آزمون سی­وپنجمین دوره پذیرش دستیار رشته­های تخصصی بالینی می­رساند، چنانچه هر کدام از داوطلبان کد رهگیری که در زمان ثبت­نام دریافت داشته­اند در حال حاضر ندارند شخصاً با در دست داشتن مدارک مربوط به هویت خود به مرکز سنجش آموزش پزشکی واقع در تهران – شهرک غرب – خیابان سیمای ایران – وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی – طبقه دوم مراجعه نمایند.

راهنمای انتخاب رشته – محل سی­و پنجمین دوره پذیرش دستیاررشته­های تخصصی بالینی پزشکی جهت سال تحصیلی 88-1387

اطلاعیه مربوط به کارنامه و فرم انتخاب رشته داوطلبان پذیرش دستیار تخصصی 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo