تمدید مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری؛ جزئیات آزمون دستیاری فوق تخصصی

پنج‌شنبه 13 بهمن 1390 ساعت 03:25 ب.ظ

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد   

  

ثبت نام از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 16 بهمن ماه لغایت ساعت 24 روز دوشنبه 17 بهمن ماه 1390 تمدید شد

 • <90-11-12> اطلاعیه شماره 5 در خصوص تمدید مهلت ثبت نام مجدد در سی‌ و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی

  بنا به تقاضای متقاضیان شرکت در سی و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی به اطلاع می رساند فرصت ثبت نام اینترنتی افراد متقاضی به مدت دو روز از ساعت 9 صبح روز دوشنبه به تاریخ 3/11/1390 لغایت ساعت 24 روز سه شنبه به تاریخ 4/11/1390 تمدید گردید.
  بدیهی است مهلت ارائه شده آخرین فرصت ثبت نام بوده و بهیچوجه (مثل همیشه!) تمدید نخواهد گردید. 
     

 • به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر!! و پیرو درخواست عده ای!! از متقاضیان آزمون پذیرش دستیار پزشکی ثبت نام از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 16 بهمن ماه لغایت ساعت 24 روز دوشنبه 17 بهمن ماه 1390 تمدید می گردد و کلیه افرادیکه تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند می توانند در روزهای فوق نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند لازم به ذکر است که مهلت ثبت نام قابل تمدید نخواهد بود و این افراد امکان ویرایش مجدد نیز نخواهند داشت

  :::::::::::::::::::::::::::: 

 •  پ ن : به کوری چشم دشمنان اسلام حکومتی، تمدید ثبت نام بعدی روز 12 فروردین به میمنت روز جمهوری اسلامی خواهد بود! شما داوطلبان گرامی اصلا نگران نباشید ثبت نام آزمون ممکن است حتی بعد از برگزاری امتحان دستیاری هم تمدید شود چون هدف ما قبولی خودی ها در امتحان دستیاری! ببخشید جلب رضایت شماست! عواقب ثبت نام نکردن خودیها متوجه خودشان خواهد بود.

   ::::::::::::::::::::::::::::

  نسل سراجی به مهر خبر داد:
  فرصت جدید برای ثبت نام داوطلبان دستیاری 91؛ امکان ویرایش وجود ندارد ....  

   ::::::::::::::::::::::::::::

   ضیایی به مهر خبر داد:
  جزئیات آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی؛ اعلام نتایج نهایی در 19بهمن 
   

  دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به جزئیات برگزاری بیست و نهمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی بالینی گفت: آزمون کتبی این دوره امروز 13 بهمن با رقابت 523 نفر از متخصصان پزشکی برگزار شد و نتایج نهایی آن چهاشنبه 19 بهمن اعلام می شود.
  دکتر سید امیرمحسن ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون کتبی بیست و نهمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی بالینی امروز در 24 رشته برگزار شد. کلید آزمون تا ساعتی دیگر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود و پس از آن نتیجه آزمون کتبی تا امشب بر روی سایت قرار می گیرد.
  وی افزود: داوطلبان به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش در هر رشته به آزمون شفاهی معرفی می شوند و آزمون شفاهی نیز که به صورت آسکی (ایستگاهی) است، در روزهای جمعه و شنبه 14 و 15 بهمن ماه در محل دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار خواهد شد.
  ضیایی خاطرنشان کرد: 520 نفر در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد 320 نفر در دوره های فوق تخصصی پزشکی پذیرفته خواهند شد و رشته جراحی عروق نیز برای اولین بار در دوره فوق تخصصی دستیار می پذیرد. این رشته پیش از این به صورت دوره تکمیلی تخصصی بوده است.
  دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی یادآور شد: پس از جمع بندی نمرات آزمون کتبی و شفاهی داوطلبان نتایج نهایی در روز چهارشنبه 19 بهمن اعلام می شود.
  به گزارش مهر، پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی از میان متخصصان پزشکی در رشته های مختلف صورت می گیرد.
  .......... 

   ::::::::::::::::::::::::::::::::::

 •  معاون آموزشی وزارت بهداشت:
  پزشکان خانواده برای تحصیل در دوره تخصصی این رشته اولویت دارند
  پزشکان عمومی بدون آزمون در دوره‌ پودمانی پزشک خانواده پذیرش می‌شوند.......

   

   ::::::::::::::::::::::::::::::::::

 • ضیایی به مهر خبر داد:
  نتایج آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی امشب اعلام می شود
  دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به برگزاری بیست و نهمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی بالینی گفت: نتایج نهایی آزمون ساعت 24 .....
    

   نتایج  پذیرفته شدگان  بیست و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی

   

 •  

  ضیایی به مهر خبر داد:
  نتایج آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی امشب اعلام می شود
  دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به برگزاری بیست و نهمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی بالینی گفت: نتایج نهایی آزمون ساعت 24 امشب 19 بهمن اعلام می شود.
  دکتر سید امیرمحسن ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون کتبی این دوره از آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی، پنجشنبه 13 بهمن در 24 رشته برگزار شد و پس از آن آزمون شفاهی در روزهای جمعه و شنبه 14 و 15 بهمن برگزار شد که مجموع این دو نمره برای پذیرش دستیار مد نظر قرار گرفت.
  وی افزود: برای پذیرش نهایی کف نمره برای داوطلبان درنظر گرفته شده است و نتایج نهایی بر اساس 70 درصد نمره کتبی و 30 درصد نمره شفاهی و رقابت 520 داوطلب صورت گرفته است.
  ضیایی خاطرنشان کرد: نتایج نهایی امشب ساعت 24 چهارشنبه 19 بهمن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام می شود.
  به گزارش مهر، پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی از میان متخصصان پزشکی در رشته های مختلف صورت می گیرد. 

  ؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛ 

   معاون آموزشی وزارت بهداشت:
  پزشکان خانواده برای تحصیل در دوره تخصصی این رشته اولویت دارند
  پزشکان عمومی بدون آزمون در دوره‌ پودمانی پزشک خانواده پذیرش می‌شوند

  معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ‌گفت: پزشکان شاغل در طرح پزشک خانواده برای تحصیل در تخصص این رشته اولویت دارند.
  به گزارش سرویس صنفی آموزشی ایسنا، محمدعلی محققی در نشست مشترک شورای عالی سازمان نظام پزشکی با وزیر و معاونان این وزارتخانه، افزود: زیرساخت سازی و توانمندسازی رشته‌های پزشکی مرتبط با طرح پزشک خانواده ازجمله MPH و تخصص آن در معاونت آموزش وزارت بهداشت و شوراهای تخصصی مرتبط انجام شده است.
  وی افزود: رشته تخصص پزشک خانواده با تصویب شورای آموزش پزشکی، تخصصی این وزارتخانه از امسال در یک دوره دوساله به صورت پایلوت در دانشگاه علوم پزشکی تهران راه‌اندازی می‌شود و پزشکان شاغل در طرح پزشک خانواده و همچنین پزشکان عمومی که دوره MPH را گذرانده‌اند، برای راهیابی به این دوره تخصصی در اولویت قرار می‌گیرند.
  محققی ادامه داد: پزشکان عمومی نیز هم اکنون قادرند بدون آزمون به صورت پودمانی در دوره‌های MPH پزشک خانواده شرکت کنند و مدرک بگیرند.
  معاون آموزشی وزارت بهداشت در خاتمه آموزش مداوم پزشکان را مورد اشاره قرار داد و گفت: قانون آموزش مداوم پزشکان از بهترین قوانین مجلس شورای اسلامی است که اجرای همه جانبه آن نیازمند عزم ملی است.

  ::::::::::::::::::::::::::::::  

  برگزاری آزمون فروردین 91
  فرصت جدید برای ثبت نام داوطلبان دستیاری 91 آغاز شد
    


  فرصت مجدد ثبت نام در سی‌ و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از صبح امروز آغاز شده و داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند در فرصت 2 روزه در این آزمون ثبت نام کنند.
  به گزارش خبرنگار مهر، مهلت ثبت نام مجدد در سی‌ و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی برای گروهی که موفق به ثبت نام نشده اند به مدت دو روز تمدید شده است.
  متقاضیان آزمون پذیرش دستیار پزشکی می توانند از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 16 بهمن ماه تا ساعت 24 روز دوشنبه 17 بهمن ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
  کلیه افرادی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند می توانند در این روزها نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند اما این افراد امکان ویرایش مجدد نیز نخواهند داشت.
  به گزارش مهر، آزمون در تاریخ پنجشنبه 31 فروردین ماه سال 91 در 18 شهر و 26 رشته تخصصی بالینی پزشکی برگزار می شود. 

  :::::::::::::::::::::::::::::::

  نسل سراجی به مهر خبر داد:
  فرصت جدید برای ثبت نام داوطلبان دستیاری 91؛ امکان ویرایش وجود ندارد
  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به ارائه فرصت جدید برای ثبت نام در سی‌ و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی گفت: داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند در فرصت 2 روزه در هفته آینده در آزمون ثبت نام کنند.
  دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مهلت ثبت نام مجدد در سی‌ و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی برای گروهی که موفق به ثبت نام نشده اند به مدت دو روز تمدید شد.
  نسل سراجی اظهار داشت: متقاضیان آزمون پذیرش دستیار پزشکی می توانند از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 16 بهمن ماه تا ساعت 24 روز دوشنبه 17 بهمن ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
  وی افزود: کلیه افرادی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند می توانند در روزهای نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند اما این افراد امکان ویرایش مجدد نیز نخواهند داشت.
   

   ::::::::::::::::::::::::::::

   

  تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام آزمون دستیاری
  ثبت‌نام داوطلبان از یکشنبه آغاز می‌شود

  رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام آزمون دستیاری دوره سی‌ و نهم از روز یکشنبه 16 بهمن ماه خبر داد.
  جبرائیل نسل سراجی در گفت‌وگو با خبرنگار «صنفی آموزشی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 16 بهمن ماه آغاز می‌شود و داوطلبان تا ساعت 24 روز دوشنبه 17 بهمن ماه مهلت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
  www.sanjeshp.ir  نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
  وی افزود: مهلت ثبت‌نام آزمون دستیاری به دلیل مراجعه برخی از داوطلبانی که تاکنون موفق به انجام ثبت‌نام نشده‌اند و درخواست متعدد آنها برای بار دوم تمدید شد.
  رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به ثبت‌نام حدود 14 هزار و 500 داوطلب در این دوره از آزمون، گفت: در این مهلت امکان ویرایش اطلاعات به هیچ وجه وجود ندارد.

   
   
  ::::::::::::::::::::::::::::

  آزمون دستیار فوق تخصصی فردا برگزار می‌شود
  رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی: نتایج نهایی آزمون دوشنبه اعلام می‌شود
  رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: بیست و نهمین دوره آزمون کتبی پذیرش دستیار فوق تخصصی روز پنجشنبه برگزار می‌شود.
  جبرائیل نسل سراجی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: آزمون دستیاری فوق تخصصی روز پنجشنبه 13 بهمن ماه در 24 رشته فوق تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.
  وی با اشاره به اعلام نتایج آزمون کتبی در بعدازظهر روز پنجشنبه خبر داد و افزود: آزمون شفاهی داوطلبان مجاز به شیوه آسکی در روزهای 14 و 15 بهمن ماه برگزار می‌شود.
  رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری فوق تخصصی در روز دوشنبه 17 بهمن ماه خبر داد.

   

   ::::::::::::::::::::::::::::


  مهلت ثبت‌نام آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس تا شنبه تمدید شد

  مهلت ثبت‌نام دوره پنجم آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس سال تحصیلی 91-90 تا روز شنبه 15 بهمن ماه تمدید شد.
  به گزارش سرویس صنفی آموزشی ایسنا منطقه دانشگاه علوم پزشکی تهران، کارت ورود به جلسه آزمون طی روزهای هشتم تا دهم اسفند ماه توزیع می‌شود و داوطلبان می‌توانند برای دریافت کارت آزمون به سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه کنند.
  آزمون کتبی روز چهارشنبه دهم اسفند ماه برگزار می‌شود و نتایج قبول‌شدگان مرحله اول اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.
  متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی
  http://education.tums.ac.ir  مراجعه کنند. 

   

  del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo