X
تبلیغات
زولا

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری در اواخر مهر ماه!!!

جمعه 28 مرداد 1390 ساعت 03:56 ب.ظ

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد 

  اعجاز کلمه الله
اللّه کلمه آرامبخش


یک پژوهشگر هلندی غیرمسلمان چندی پیش تحقیقی در دانشگاه آمستردام انجام داده و به این نتیجه رسیده بود که ذکر کلمه جلاله «الله» و تکرار آن و نیز صدای این لفظ، موجب آرامش روحی می‌شود و استرس و نگرانی را از بدن انسان دور می‌کند.
این پژوهشگر غیرمسلمان هلند طی گفتگویی در این باره گفت: پس از انجام تحقیقاتی سه ساله که بر روی تعداد زیادی مسلمان که قرآن می‌خوانند و یا کلمه "الله" را می شنوند، به این نتیجه رسیدم که ذکر کلمه جلاله «الله» و تکرار آن و حتی شنیدن آن، موجب آرامش روحی می‌شود و استرس و نگرانی را از بدن انسان دور می‌کند و نیز به تنفس انسان نظم و ترتیب می‌دهد.
وی در ادامه افزود: بسیاری از این مسلمان که روی آنان تحقیق می‌کردم از بیماری‌های مختلف روحی و روانی رنج می‌بردند. من حتی در تحقیقاتم از افراد غیرمسلمان نیز استفاده کرده و آنان را مجبور به خواندن قرآن و گفتن ذکر «الله» کردم و نتیجه باز هم همان بود. خودم نیز از این نتیجه به شدت غافلگیر شدم، زیرا تأثیر آن بر روی افراد افسرده، ناامید و نگران، تأثیری چشمگیر و عجیب بود.
این پژوهشگر هلندی همچنین گفت: از نظر پزشکی برایم ثابت شد که حرف الف که کلمه «الله» با آن شروع می‌شود، از بخش بالایی سینه انسان خارج شده و باعث تنظیم تنفس می‌شود، به ویژه اگر تکرار شود و این تنظیم تنفس به انسان آرامش روحی می‌دهد. حرف لام که حرف دوم «الله» است نیز باعث برخورد سطح زبان با سطح فوقانی دهان می‌شود. تکرار شدن این حرکت که در کلمه «الله» تشدید دارد نیز در تنظیم و ترتیب تنفس تأثیرگذار است. اما حرف هاء حرکتی به ریه می‌دهد و بر دستگاه تنفسی و در نتیجه قلب تأثیر بسیار خوبی دارد و موجب تنظیم ضربان قلب می‌شود.

به راستی که قرآن کریم در آیه‌ای کریمه می‌فرماید:
«الذین آمنوا وتطمئن قلوبهم بذکر الله ألا بذکر الله تطمئن القلوب»  

...............................................................................

 

دبیر شورای آموزش پزشکی خبر داد:
مهلت انصراف پذیرفته‌شدگان آزمون دستیاری تا 31 شهریور
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری در اواخر مهر ماه

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت از مهلت اعلام انصراف از تحصیل کلیه پذیرفته‌شدگان مرحله اصلی و جایگزینی مرحله اول ...............................   

............................................. 

وزارت بهداشت اعلام کرد:
پذیرفته شدگان دستیاری پزشکی تا 31 شهریور فرصت اعلام انصراف دارند
وزارت بهداشت اعلام کرد پذیرفته شدگان مرحله اصلی .......................................... 

..................................................  

 مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت خبر داد:
راه‌اندازی سامانه یکپارچه آموزش مداوم کشوری و ثبت نام50 هزار نفر تا کنون

مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از راه‌اندازی سامانه یکپارچه آموزش مداوم کشوری از ابتدای سال جاری و ثبت نام 50 هزار نفر در این سامانه تاکنون  ....... 

.............................................

 

 

  

دبیر شورای آموزش پزشکی خبر داد:
مهلت انصراف پذیرفته‌شدگان آزمون دستیاری تا 31 شهریور
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری در اواخر مهر ماه

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت از مهلت اعلام انصراف از تحصیل کلیه پذیرفته‌شدگان مرحله اصلی و جایگزینی مرحله اول سی و هشتمین دوره آزمون دستیار تخصصی تا 31 شهریور ماه خبر داد.
سید امیر محسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران ، با اشاره به اعلام انصراف از تحصیل پذیرفته شدگان مرحله اصلی و جایگزینی مرحله اول سی و هشتمین دوره آزمون دستیار تخصصی تا31 شهریور ماه، گفت: با توجه به مصوبات کمیسیون 7 نفره موارد خاص، در صورت اعلام انصراف از تحصیل حداکثر تا مهلت مقرر این گروه از پذیرفته شدگان مشمول محرومیت از شرکت در سی و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی نمی‌شوند.
وی افزود: مراتب اعلام انصراف پذیرفته شدگان باید در مهلت مقرر به دانشگاه‌های محل آموزش ارائه شود، چرا که در صورت اعلام انصراف پس از مهلت مذکور، پذیرفته‌شدگان به مدت یکسال از شرکت در آزمون دستیاری محروم می‌شوند.
دبیر شورای آموزش پزشکی با اشاره به اعلام انصراف جایگزینی مرحله اول سی و هشتمین دوره آزمون دستیاری، گفت: داوطلبانی که تمایل ندارند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند باید تا 31 شهریور ماه از مرحله جایگزینی انصراف دهند.
ضیایی با بیان اینکه هنوز میزان مرحله تکمیل ظرفیت مشخص نیست از اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت در اواخر مهر ماه خبر داد.  

وزارت بهداشت اعلام کرد:
پذیرفته شدگان دستیاری پزشکی تا 31 شهریور فرصت اعلام انصراف دارند
وزارت بهداشت اعلام کرد پذیرفته شدگان مرحله اصلی و جایگزین سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تا 31 مرداد ماه 90 فرصت دارند انصراف خود را از تحصیل اعلام کنند و در غیر این صورت از دوره بعدی محروم می شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، کلیه پذیرفته شدگان مرحله اصلی و جایگزین سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی با توجه به مصوبات کمیسیون 7 نفره موارد خاص، در صورت اعلام انصراف از تحصیل حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 90 مشمول محرومیت از شرکت در سی و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی شناخته نمی شوند.
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، مراتب اعلام انصراف پذیرفته شدگان باید در مهلت مقرر به دانشگاههای محل آموزش ارائه شود.
به گزارش مهر، سی و هشتیمن دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی روز 28 بهمن 89 همزمان در 18 شهر کشور با شرکت 15 هزار و 182 داوطلب برگزار شد و 2 هزار و 478 نفر در 26 رشته و 34 دانشگاه علوم پزشکی پذیرفته شدند.
  

 
مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت خبر داد:
راه‌اندازی سامانه یکپارچه آموزش مداوم کشوری و ثبت نام50 هزار نفر تا کنون

مشاور معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از راه‌اندازی سامانه یکپارچه آموزش مداوم کشوری از ابتدای سال جاری و ثبت نام 50 هزار نفر در این سامانه تاکنون خبر داد.
به گزارش خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، احمد عامری که در اجلاس سالانه روسای انجمن‌های علمی گروه پزشکی سخن می‌گفت، اظهار کرد: این سامانه از سال گذشته به شکل پایلوت در شش دانشگاه مانند دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طراحی و پیاده سازی شده است و پس از گذشت شش ماه همه دانشگاه‌ها به این سامانه پیوسته و از ابتدای سال جاری تمامی دانشگاه‌ها از طریق این سامانه ثبت نام کردند و همچنین انجمن ها در خرداد ماه به این سامانه ورود پیدا کردند.
وی یکپارچه سازی اطلاعات مشمولان آموزش مداوم در کشور، سهولت مشمولان در ثبت نام، پرداخت هزینه، دریافت گواهی شرکت در برنامه‌ها و ... را از ویژگی‌های «سامانه یکپارچه آموزش مداوم کشور» برشمرد و درباره امکانات این سامانه اظهار کرد: امکان ورود به سامانه‌های تمام مراکز آموزشی با یک بار عضویت، اختصاص صفحه شخصی برای هر یک از اعضا، امکان مشاهده و مدیریت انواع برنامه‌ها از طریق این سامانه و ... از جمله امکانات این سامانه است که می‌تواند پیامدهایی مانند حذف محدودیت زمان و مکان، ایجاد حداکثر سرعت در انتقال و افزایش کیفیت را به همراه داشته باشد.
مشاور معاون آموزشی وزیر بهداشت در پایان همکاری تمام زیرمجموعه‌های بخش پزشکی برای ثبت نام در این سامانه را از عوامل تسریع کننده به کارگیری و گسترش این سامانه دانست و خاطر نشان کرد: از سال آینده همه زیر مجموعه‌ها برای ثبت نام فقط می‌توانند از طریق این سامانه استفاده کنند و تنها گواهی‌هایی که از طریق این سامانه صادر می‌شود، دارای اعتبار است، همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی
WWW.IRCME.IR  به این سامانه دست یابند.  

 

 

 ----------------------------

ورزش
خرگوش می ره تو جنگل روباه رو می بینه داره تریاک می کشه می گه اقا روباه این چه کاریه پاشو بدوییم شاد باشیم می رن تا می رسن به گرگه می بینن داره حشیش می کشه خرگوش می گه اقا گرگه این چه کاریه پاشو شاد باشیم بدوییم گرگم پا می شه می رن 3تایی می رسن به شیره می بینن داره تزریق می کنه خرگوش می گه اقا شیره این چه کاریه پاشو بدوییم ورزش کنیم شاد باشیم شیره می پره می خورش! گرگ و روباه می گن چرا خوردیش؟ این که حرف بدی نزد! شیره می گه نه بابا این پدر سگ هرروز اکس می زنه می یاد مارو می دوونه !!!!

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo