اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری تا روز دوشنبه

جمعه 27 خرداد 1390 ساعت 11:30 ق.ظ

 

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد


{{{{{{{{{{{{{{{{{{ 

 دبیر شورای آموزش پزشکی وزارت بهداشت خبر داد:
اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری تا روز دوشنبه  

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت از اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری تا روز دوشنبه خبر داد.
دکتر سید امیر محسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه نتایج آزمون دستیاری دوره سی و هشتم تا روز دوشنبه 30 تیرماه منتشر می‌شود، اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی
www.sanjeshp.ir  برای مشاهده نتایج خود مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه حدود 6 هزار و 800 داوطلب در این آزمون انتخاب رشته کرده‌اند، در خصوص ظرفیت پذیرش آزمون دستیاری در این دوره، گفت: در این دوره از آزمون بیش از دو هزار و 400 داوطلب پذیرفته می‌شوند.
به گزارش ایسنا، دوره سی و هشتم آزمون دستیاری با رقابت 15 هزار و 182 داوطلب در 28 بهمن ماه سال گذشته برگزار شد و از این تعداد 8 هزار و 391 داوطلب مرد و6هزار و 891 داوطلب زن بوده‌اند.  

 {{{{

مصوبه 3 هزار میلیاردی مجلس برای تحقق عدالت در حوزه سلامت (برای بخور بخور در وزارت بهداشت و کنترل افزایش قیمت بی رویه سوالات امتحان دستیاری) 


{{{{

۱۳۹۰/۰۳/۲۸ , ۱۲:۱۸   علت سفید شدن موها کشف شد

 {{{{{{{{{{{{ 

{{{ زبان قاصر است از بیان خوبیهای تو  {{{

 ۱۳ رجب روز ولادت عرفان و معرفت الهی مبارک باد 

{{ مولاجان ولادت مبارک{

 

{{{{{{{{{{{{{{{{

 نظرسنجی

  اعمال تغییراتی از قبیل نمره پرانترنی و معدل کتبی در امتحان دستیاری چه نقشی میتواند داشته باشد؟  

 

 

 

 

 

 

......................................................

دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تمامی مراحل بازبینی ها و کنترل نهایی مدارک داوطلبان انجام شد و نتایج فردا اعلام می شود.

 

مشاور وزیر و سرپرست اداره کل آموزش مداوم وزارت بهداشت اعلام کرد:

سرپرست اداره کل آموزش مداوم وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات مهم این اداره کل در یکسال گذشته از آغاز بکار سیستم یکپارچه بازآموزی کشوری در دانشگاههای علوم پزشکی کشور از فروردین ماه سال جاری خبر داد و اعلام کرد که بزودی سازمان نظام پزشکی و انجمن‌های علمی تخصصی نیز به این سیستم یکپارچه می‌پیوندند.

    

نتایج آزمون دستیاری فردا شب اعلام می شود
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی  اعلام کرد: نتایج آزمون دستیاری فردا ساعت 22 بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.دکتر نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار وب دا گفت: جزئیات دقیق اعلام نتایج آزمون دستیاری امروز در نشستی خبری  در وزارت بهداشت اعلام می شود.
وی ادامه داد: داوطلبین می توانند فردا شب با مراجعه به سایت سنجش به آدرس sanjeshp.ir با وارد کردن کد رهگیری خود نتایج آزمون را مشاهده کنند و با مراجعه به راهنمای سایت از زمان مراجعه به دانشگاه خود با خبر شوند  

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری گفت: نتایج کنکور دستیاری 89 ساعت 10 شب فردا 30 خرداد 90 اعلام می شود.

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo