نتایج آزمون دستیاری اواخر خرداد اعلام می‌شود

جمعه 16 اردیبهشت 1390 ساعت 07:17 ب.ظ

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد


{{{{{{{{{{{{{{{{{{ 

 

 معاون وزیر بهداشت درگفت‌وگو با ایسنا:
نتایج آزمون دستیاری اواخر خرداد اعلام می‌شود
2400 داوطلب در آزمون پذیرفته شدند
معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پرشکی از اعلام نتایج سی‌ و هشتمین دوره
آزمون دستیاری در اواخر خرداد ماه خبر داد. دکتر محمد علی محققی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اعلام نتایج سی‌ و هشتمین دوره آزمون دستیاری در اواخر خرداد ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانیwww.sanjeshp.ir ، در خصوص ظرفیت پذیرش در آزمون، گفت: در این دوره از آزمون دستیاری 2 هزار و 400 داوطلب پذیرفته شده‌اند.
وی در خصوص تعداد داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده‌اند، اظهارکرد: حدود 6 هزار و 800 داوطلب در این آزمون انتخاب رشته کرده‌اند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت در خاتمه با اشاره به برگزاری آزمون دستیاری با رقابت 15 هزار و 182 داوطلب در 28 بهمن ماه سال گذشته، گفت: از این تعداد 8 هزار و 391 داوطلب مرد و6هزار و 891 داوطلب زن هستند.  

ضیایی به مهر خبر داد:
نتایج دستیاری نیمه دوم خرداد اعلام می‌شود/ هیچ تخلفی در دستیاری رخ نداد (مثل همیشه!)  

................................. 

 

 نظرسنجی

  اعمال تغییراتی از قبیل نمره پرانترنی و معدل کتبی در امتحان دستیاری چه نقشی میتواند داشته باشد؟ 

 

 

ضیایی به مهر خبر داد:
نتایج دستیاری نیمه دوم خرداد اعلام می‌شود/ هیچ تخلفی در دستیاری رخ نداد (مثل همیشه!) 

دبیر شورای آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به کنترل های همه جانبه برای پذیرش دستیاری گفت: نتایج کنکور دستیاری 89 نیمه دوم خردادماه 90 اعلام می شود.
دکتر سید امیرمحسن ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تمامی مراحل بازبینی ها و کنترل نهایی مدارک داوطلبان در حال انجام است اما برای پیشگیری از هر گونه مشکلی فرآیند کنترل با دقت پیش می رود.
وی افزود: بیش از 2 هزار نفر ظرفیت برای پذیرش دستیاری تخصیص داده شده که این تعداد برای 26 رشته و 34 دانشگاه علوم پزشکی که دارای مجوز تربیت دستیاری هستند، پذیرش می شوند.
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی خاطرنشان کرد: مجموع ظرفیت پذیرش دستیار در مناطق محروم و ظرفیت عادی، 2 هزار و 407 نفر است.
ضیایی اظهار داشت: هیچ تخلفی مبنی بر داشتن تلفن همراه در آزمون و یا تخلف های دیگر در آزمون دستیاری 89 گزارش نشده است و آزمون و مراحل بعدی آن با امنیت برگزار شد. 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo