X
تبلیغات
رایتل

شرایط انتخاب رشته داوطلبان دستیاری اعلام شد

یکشنبه 22 اسفند 1389 ساعت 11:45 ق.ظ

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 

  اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد


{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

 

 

 نظرسنجی ۲

  اعمال تغییراتی از قبیل نمره پرانترنی و معدل کتبی در امتحان دستیاری چه نقشی میتواند داشته باشد؟ 

.

   ««««««««««««««  

 

   از سوی مرکز سنجش؛
شرایط انتخاب رشته داوطلبان دستیاری اعلام شد
مرکز سنجش آموزش پزشکی شرایط انتخاب رشته - محل سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی را برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته این دوره از آزمون اعلام کرد. 
............................................................

  محققی به مهر خبر داد:
تحول در آزمون ها از جمله واگذاری آزمون گواهینامه به دانشگاهها و تحول در آزمون دستیاری دوره سی و نهم از دیگر مسائلی است برای سال جدید اجرایی خواهد شد. .............  

  ........... 

 

 اطلاعیه شماره 9-در خصوص انتخاب رشته – محل سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی 

 بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط انتخاب رشته – محل سی وهشتمین دورة آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی پزشکی بالینی سال 1389 رسانیده می شود این گروه از داوطلبان می بایست با استفاده از راهنمای انتخاب رشته – محل دورة مربوطه و با در نظر گرفتن مندرجات کارنامه اولیه و راهنمای ثبت نام جهت شرکت در آزمون مذکور و نیز با رعایت کلیه مقررات مرتبط با سهمیه تائید شده از ساعت 14 مورخ 22/12/1389 لغایت ساعت 23 روز چهارشنبه مورخ 25/12/1389 نسبت به تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته – محل اقدام نمایند.

توجه 1: در تکمیل فرم انتخاب رشته – محل دقت کافی مبذول فرمائید چه اینکه پس از ارسال اطلاعات امکان تغییر یا تبدیل و ویرایش فرم وجود ندارد.

توجه 2: مهلت اعلام شده قابل تمدید نبوده و افرادیکه در این مهلت نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته – محل خود اقدام ننمایند به منزله انصرف از شرکت در مراحل پذیرش دستیار تخصصی این دوره شناخته نمی شوند.

توجه 3: کلیه افرادیکه مطابق مندرجات کارنامة اولیه خود مجاز به تکمیل مدارک ارسالی شناخته گردیده اند می بایست کلیه مدارک مورد نظر را بسته به شرایط انتخابی کاملاً مطابق مندرجات پیوست 18 راهنمای ثبت نام سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی از تاریخ 22 لغایت 25/12/1389 از طریق سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir با وارد نمودن کد رهگیری در مدارک تکمیلی را ارسال نمایند. بدیهی است مهلت مذکور غیرقابل تمدید بوده و به هیچ عنوان بر مستنداتی که خارج از مهلت مقرر و از طرق غیر از آنچه ذکر شد ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توجه 4: به مدارک ارسالی توسط سایر داوطلبان (غیر مجاز برای تکمیل مدارک) ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

 

 

دریافت فرمت  PDF  

راهنمای انتخاب رشته – محل سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار رشته های تخصصی بالینی پزشکی

 

 ----------------

  در صورت تمایل نمره و رتبه و اولویت رشته شهر انتخابی خود را جهت استفاده سایر همکاران در بخش نظرات بنویسید. با تشکر!

 مشاهده کارنامه اولیه - انتخاب رشته محل  

 

 نظرسنجی ۲

  اعمال تغییراتی از قبیل نمره پرانترنی و معدل کتبی در امتحان دستیاری چه نقشی میتواند داشته باشد؟ 

 

 

از سوی مرکز سنجش؛
شرایط انتخاب رشته داوطلبان دستیاری اعلام شد
مرکز سنجش آموزش پزشکی شرایط انتخاب رشته - محل سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی را برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته این دوره از آزمون اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، کلیه داوطلبان واجد شرایط انتخاب رشته - محل سی وهشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی پزشکی بالینی سال 89 باید با استفاده از راهنمای انتخاب رشته - محل دوره مربوطه و با در نظر گرفتن مندرجات کارنامه اولیه و راهنمای ثبت نام و رعایت کلیه مقررات مرتبط با سهمیه تایید شده برای انتخاب رشته اقدام کنند. 
داوطلبان از ساعت 14 روز 22 اسفند 89 تا ساعت 23 روز چهارشنبه 25 اسفند 89 مهلت دارند نسبت به تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته - محل اقدام کنند.
امکان تغییر یا تبدیل و ویرایش فرم پس از ارسال اطلاعات وجود ندارد و مهلت اعلام شده نیز قابل تمدید نبوده و افرادی که در این مهلت نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته - محل خود اقدام نکنند به منزله انصرف از شرکت در مراحل پذیرش دستیار تخصصی این دوره شناخته نمی شوند.
کلیه افرادی که مطابق مندرجات کارنامه اولیه خود مجاز به تکمیل مدارک ارسالی شناخته شده اند باید مدارک مورد نظر را بسته به شرایط انتخابی مطابق با پیوست های مربوطه از تاریخ 22 تا 25 اسفند از طریق سایت اینترنتی
http://sanjeshp.ir با وارد کردن کد رهگیری در مدارک تکمیلی ارسال کنند. همچنین به مدارک ارسالی توسط سایر داوطلبان که غیر مجاز شناخته شده اند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
به گزارش مهر، سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی با رقابت بیش از 15 هزار داوطلب 28 بهمن ماه برگزار شد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo