نتایج اولیه آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا پایان سال اعلام می‌شود

جمعه 6 اسفند 1389 ساعت 01:12 ب.ظ

 اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد


{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ 

 

 

   ۵۱  هفته تا امتحان   

.

«««««««««««««« 

  

ضیایی به مهر خبر داد:
نتایج اولیه آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا پایان سال اعلام می‌شود
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت گفت: نتایج اولیه سی و هشتیم دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی تا پایان سال اعلام می شود.

 ................................................. 

{{{{{{{{{{{{{

 

 نتایج اولیه آزمون دستیاری تا 20 فروردین اعلام می‌شود

نتایج اولیه سی و هشتمین آزمون دستیاری پزشکی تخصصی و ارائه کارنامه اولیه داوطلبین تا قبل از تعطیلات و حداکثر تا 20 فروردین ماه سال آینده اعلام می شود. (بسته به اینکه چقدر بتوانیم رتبه و نمره فروشی کنیم. اگر قبل از پایان سال رتبه فروشی خوبی داشته باشیم قبل از پایان سال کارنامه اولیه منتشر خواهد شد و الا داوطلبان گرامی باید تا اخر فروردین سال بعد صبر کنند )

به گزارش سرویس صنفی آموزشی ایسنا، دکتر سید امیرحسین ضیایی دبیر کمیته آموزش پزشکی، تخصصی وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی با اعلام این خبر اظهارکرد: آزمون دستیاری امسال با صحت کامل برگزار شد ( حالا داوطلبان صبر کنند تا وزارتخانه با خیال راحت برای رتبه های عالی مشتریهای خوب پیدا کند ) و اعتراضات نسبت به این آزمون در مقایسه با سال قبل کمتر بوده و به همه اعتراضات رسیدگی شده است.

وی علت تاخیر اعلام نتایج آزمون را آمادگی بعضی از دانشگاه‌ها برای افزایش ظرفیت در برخی از رشته‌ها (این خبر هم برای خر کردن داوطلبین محترم ) عنوان کرد و افزود: در حال حاضر مشغول بررسی سوابق و مدارک ارسالی داوطلبین و دریافت ظرفیت نهایی دانشگاه‌ها هستیم تا بتوانیم نتایج را هر چه زودتر اعلام کنیم.  

جناب مسئول خر خودتان هستید نمره و رتبه کل داوطلبان حداکثر یک تا دو روز اماده می شود و هیچ ربطی به بررسی مدارک و مشخص شدن ظرفیت دانشگاهها ندارد بغیر از اینکه فرصتی بدست بیاورید تا رتبه ها را دستکاری و تقدیم خودیها و حرامزاده ها کنید حنای شما رنگی ندارد 

لعنت خدا بر دغل کاران! 

در سال ۸۲ مسئولین برای ماست مالی کردن امتحان و سر پوش گذاشتن به تخلفات خودشان نتایج نهایی کارنامه را در کمتر از یک هفته منتشر کردند(ان هم نه اینترنتی بلکه کتبی و در مکانهای امتحان که حد اقل ۱-۲ روز فرصت برای ارسال و دریافت کارنامه ها به شهرهای مختلف لازم است) و امروز شما برای پیدا کردن مشتری نتایج اولیه را یک ماه به تاخیر می اندازید! 

در حالیکه نمره و رتبه های کل اماده است باید منتظر گند زدنهای کثافتخانه دزد بهداشت باشید!

.................................

 

 دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی با رقابت بیش از 15هزار داوطلب بدون مشکل برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود با توجه به انتشار کلید نهایی آزمون در روز چهارشنبه 5 اسفند، نتایج اولیه آزمون به همراه کارنامه داوطلبان منتشر شود.
وی افزود: اعتراض به صورت اینترنتی پاسخ داده شد و در نهایت نیز کارنامه اولیه در دهه پایانی اسفند ماه اعلام می شود.

 

  نوبرند دیگه چی میشه کرد

 

دفترچه A 

سوال 147 پاسخ صحیح ب می باشد   سوال 146 پاسخ صحیح الف می باشد 
دفترچه B 

سوال 73پاسخ صحیح ب می باشد      سوال 76پاسخ صحیح الف می باشد

دفترچه C 

سوال 196پاسخ صحیح ب می باشد    سوال 194پاسخ صحیح الف می باشد  

دفترچه D  

سوال 29 پاسخ صحیح ب می باشد     سوال 31 پاسخ صحیح الف می باشد

 

 

  چه بهش می آد  اوون مرده چه نگاه متکبرانه داره 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo