۲۷ روز

جمعه 1 بهمن 1389 ساعت 12:58 ب.ظ

 

اوست عادل 

لعنت خداوند و رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) بر تمام مسئولان شیطانی منافق در حکومت اسلامی که با دزدی و خیانت و پایمال کردن حق مردم، آبروی دین مبین اسلام را به بازی میگیرند. عذاب ابدی فرقان در دنیا و اخرت نثارشان باد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد

  لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین. 


اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد


{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

 
 با اجازه بزرگترها مخصوصا عمه خانم !
یک هفته به پیشواز امتحان 

 ۲۰ روز

 بازم باور نمی کنید!  

 

««««««««««««««  

 

 نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی پزشکی فردا اعلام می‌شود
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی:
بیش از نیمی از پذیرفته شدگان آزمون را زنان تشکیل می‌دهند  

.........................................

 

«««««««««««««« 

 

     

اعلام مهلت رفع نقص کارت آزمون دستیاری/ شرایط تصحیح مدارک
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به اعلام مهلت زمانی برای رفع نقص کارت آزمون دوره سی و هشتم دستیاری پزشکی گفت: داوطلبان از امروز تا 9 بهمن فرصت دارند ...............................................................................................

  «««««««««««««« 

 

  برگزاری آزمون 28 بهمن
جزئیات رفع نقص از مدارک ثبت نام در کنکور دستیاری 89 اعلام شد
مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت جزئیات ............................................

  

«««««««««««««« 

 آزمون دستیاری28 بهمن برگزار می‌شود
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی:
مهلت رفع نواقص مدارک ثبت‌نام شنبه پایان می‌یابد 1389/11/06
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی ...................................................................

 

««««««««««««««  

  حالا بازم بگید چرا لعنت می فرستی........!!

  آزمون دستیاری و بازهم اضطراب و شایعه فروش سوالات
این در حالی است که در روزهای اخیر نیز خبرهای متعددی درباره خرید و فروش سوالات این آزمون منتشر شده است، به گونه ای که با راه های گوناگون و تماس با افراد متقاضی این آزمون یا فرستادن پیامک به آنان، قیمت پرسش ها و یا حتی بخشی از آنها را برای داوطلبان.................................

 آزمون دستیاری و بازهم اضطراب و شایعه فروش سوالات
این در حالی است که در روزهای اخیر نیز خبرهای متعددی درباره خرید و فروش سوالات این آزمون منتشر شده است، به گونه ای که با راه های گوناگون و تماس با افراد متقاضی این آزمون یا فرستادن پیامک به آنان، قیمت پرسش ها و یا حتی بخشی از آنها را برای داوطلبان می فرستادند؛ قیمت هایی که گاه تا پنجاه میلیون تومان به ازای همه پرسش هاست!
در حالی که آزمون دستیاری پزشکی در سال 1389 مورخ 28 بهمن ماه برگزار خواهد شد، نگرانی ها در زمینه افشای پرسش های این آزمون، همچنان به قوت خود باقی است و حتی زمزمه هایی نیز در میان متقاضیان این آزمون پدید آمده که مراقبت و نظارت مسئولان ذیربط را بر این امتحان، بیش از ضروری کرده است.

به گزارش خبرنگار «تابناک» اجتماعی، آزمون دستیاری سال 89 که با حدود چهارده هزار نفر شرکت کننده، متشکل از شش هزار مرد و هشت هزار زن در اواخر بهمن ماه برگزار خواهد شد، از جمله آزمون هایی است که هم از لحاظ حساسیت برای داوطلبان شرکت کننده و هم از لحاظ سابقه برگزاری و مسائل پیش آمده پیرامون آن در ادوار گذشته، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است، به گونه ای که حساسیت این آزمون، حتی بسیار بیشتر از  کنکورهای سراسری تلقی می شود.

از سال 1382 که تخلفات در برگزاری و افشا شدن پرسش های این آزمون ثابت شد تا همین سال گذشته که وزیر بهداشت به دلیل همین مسائل، آزمون را لغو و به تاریخ دیگری موکول کرد، همواره این حساسیت ادامه داشته و مسئولان ذیربط نیز همیشه از برخورد با متخلفان خبر داده اند.

این در حالی است که در روزهای اخیر نیز خبرهای متعددی درباره خرید و فروش سوالات این آزمون منتشر شده است، به گونه ای که با راه های گوناگون و تماس با افراد متقاضی این آزمون یا فرستادن پیامک به آنان، قیمت پرسش ها و یا حتی بخشی از آنها را برای داوطلبان می فرستادند؛ قیمت هایی که گاه تا پنجاه میلیون تومان به ازای همه پرسش هاست.

افزون بر این و در اقدامی جالب، افرادی که خود را فروشندگان این پرسش ها معرفی می کنند، آنها را درصدبندی کرده و از 10 درصد تا 100 درصد پرسش ها، هر کدام برای خود قیمتی جداگانه و البته سرسام آور دارد.

بنابراین، این تحرکات که البته در بخشی، می تواند شایعه و در بخشی هم ناشی از دروغ پردازی عده ای از دسترسی به این پرسش ها برای کلاهبرداری از متقاضیان باشد، لزوم مراقبت و نظارت مسئولان را بیش از پیش ضروری کرده است. 

در واقع در هر دو بعد، این موضوع، نیاز به نظارت گسترده تر و بیشتر دارد؛ بدین معنی که اگر این تحرکات واقعی و حقیقی باشد، وظیفه مسئولان برای اعاده حیثیت از خود و برگزارکنندگان و همچنین حمایت از داوطلبان سنگین تر است و اگر هم اقدامات اخیر برای فروش سئوالات کلاهبرداری از متقاضیان باشد، باز هم مسئولین وظیفه دارند، با برخورد با متخلفان، از متقاضیان حمایت شایسته و بایسته کنند.

بنا بر این گزارش، باید گفت حلقه گمشده در این میان، اطلاع رسانی نکردن درباره شیوه برخورد و نحوه برخورد با متخلفان سال های گذشته است، چرا که اگر اقدام قهریه ای و شدیدی علیه متخلفان سابق انجام و به گونه ای کارآمد، بازتاب و مجازات احتمالی آنها به آگاهی افکار عمومی رسانده می شد، دیگر شاهد چنین شایعات یا حتی واقعیات و کلاهبرداری هایی از شهروندان و متقاضیان نخواهیم بود.

ذکر این لازم است که در واقع، این گزارش به منزله هشدار به مسئولان ذیربط است و محتوای آن، برگرفته از اطلاعاتی است که متقاضیان به اطلاع خبرنگار «تابناک» رسانده اند؛ باشد که با پیشگیری و پیگیری بموقع حقوق داوطلبان این آزمون نباشیم!   

««««««««««««««  

آزمون دستیاری28 بهمن برگزار می‌شود
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی:
مهلت رفع نواقص مدارک ثبت‌نام شنبه پایان می‌یابد 1389/11/06
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی با رقابت 15 هزار و250 داوطلب در 28 بهمن ماه، گفت: این آزمون در 25 رشته تخصصی و در 18 حوزه در سطح کشور برگزار می‌شود.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به ادامه مهلت رفع نواقص مدارک ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دستیار تخصصی تا روز شنبه، اظهارکرد: داوطلبان باید تا روز شنبه 9 بهمن ماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
http://www.sanjeshp.ir  و وارد کردن کد رهگیری و شماره پرونده ثبت‌نامی نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.
وی با بیان اینکه برای داوطلبانی که موفق به تکمیل پرونده ثبت‌نامی به نحو موثر نشوند کارت ورود به جلسه آزمون صادر نخواهد شد، اظهارکرد: در این مرحله مدارک تخصیص سهمیه‌های درخواستی داوطلبان مورد بررسی قرار نگرفته است.
سراجی با تاکید بر اینکه دریافت کد رهگیری به منزله تایید صحت مدارک ثبت‌نامی ارسالی نیست، خاطرنشان کرد: در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی در هر مرحله از فرایند آزمون، نسبت به حذف داوطلب از روند آزمون اقدام خواهد شد.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در خاتمه گفت: داوطلبانی که به دلیل نقص مدارک و روند اجرایی ثبت‌نام در مواعید مربوطه، موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نشوند مجاز به حضور در جلسه آزمون شناخته نمی‌شوند.

 ««««««««««««««  

 برگزاری آزمون 28 بهمن
جزئیات رفع نقص از مدارک ثبت نام در کنکور دستیاری 89 اعلام شد
مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت جزئیات رفع نواقص مدارک ثبت نام جهت شرکت در آزمون دستیاری 89 را برای داوطلبان دوره سی و هشتم اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، کلیه شرکت کنندگان سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی رشته های بالینی پزشکی، از ساعت 18 روز شنبه 2 بهمن ماه تا ساعت 23 روز شنبه 9 بهمن ماه می توانند با ورود به سایت نسبت به تکمیل پرونده ثبت نامی خود اقدام کنند.
داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی
http://www.sanjeshp.ir و وارد کردن کد رهگیری وارد پرونده ثبت نامی خود شوند. چنانچه برای فرد داوطلب نقص مدرک (تا این مرحله از بررسی مدارک) اعلام شده باشد، داوطلب باید با اضافه کردن مدارک درخواستی در قسمت مشخص شده نسبت به تکمیل پرونده ثبت نامی خود اقدام کند.
برای افرادی که موفق به تکمیل پرونده ثبت نامی به نحو موثر نشوند کارت ورود به جلسه آزمون صادر نخواهد شد.
در این مرحله مدارک تخصیص سهمیه های درخواستی داوطلبان مورد بررسی قرار نگرفته است و دریافت کد رهگیری به منزله تایید صحت مدارک ثبت نامی ارسالی نیست و در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی در هر مرحله از فرآیند آزمون، نسبت به حذف داوطلب از روند آزمون اقدام خواهد شد.
افرادی که به دلیل نقص مدارک و روند اجرایی ثبت نام در موعدهای مقرر مربوطه، موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نشوند مجاز به حضور در جلسه آزمون شناخته نمی شوند.
سی و هشتمین دوره پذیرش دستیار تخصصی پزشکی با حضور بیش از 15 هزار نفر در 18 حوزه امتحانی روز پنجشنبه 28 بهمن ماه برگزار می شود و کارت ورود به جلسه نیز به صورت اینترنتی در روزهای 26 و 27 بهمن ماه توزیع می شود.

«««««««««««««« 

اعلام مهلت رفع نقص کارت آزمون دستیاری/ شرایط تصحیح مدارک
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به اعلام مهلت زمانی برای رفع نقص کارت آزمون دوره سی و هشتم دستیاری پزشکی گفت: داوطلبان از امروز تا 9 بهمن فرصت دارند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اطلاعات شخصی را تصحیح کنند.
دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان از ساعت 18 امروز شنبه 2 بهمن تا ساعت 23 شنبه 9 بهمن فرصت دارند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی
http://sanjeshp.ir اطلاعات شخصی خود را از جمله عکس، شناسنامه، گواهی تحصیلی و سایر بخشها را در صورت نیاز اصلاح کنند.
وی افزود: در صورت اصلاح نشدن نقص احتمالی اطلاعات شخصی افراد، برای داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری دوره سی و هشتم صادر نمی شود. همچنین کارت ورود به جلسه آزمون تنها از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت است و هیچ مرجع دیگری برای صدور کارت آزمون دستیاری وجود ندارد.
ضیایی خاطرنشان کرد: افرادی که کد رهگیری دریافت می کنند به منزله صحیح بودن اطلاعات شخصی وارد شده و مجوز دریافت کارت آزمون است.
وی افزود: افرادی که از سهمیه های مختلف در آزمون استفاده کرده اند، باید توجه داشته باشند استعلام مربوط به مدارک ارسالی پس از آزمون انجام می گیرد و تصحیح مدارک ارسالی در موقع مقتضی به آنها اعلام می شود، همچنین دریافت کد رهگیری به منزله کامل بودن مدارک ارسالی داوطلبان محسوب نمی شود.
سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی روز پنجشنبه 28 بهمن ماه 89 برگزار می شود و بیش از 15 هزار داوطلب در 18 حوزه امتحانی با یکدیگر به رقابت می پردازند. کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای 26 و27 بهمن به صورت اینترنتی قابل دریافت است.

  «««««««««««««« 

 نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی پزشکی فردا اعلام می‌شود
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی:
بیش از نیمی از پذیرفته شدگان آزمون را زنان تشکیل می‌دهند

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از اعلام نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی پزشکی فردا 4 بهمن ماه خبر داد.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی پزشکی فردا 4 بهمن ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
www.sanjeshp.ir ، گفت: 821 داوطلب در این آزمون پذیرفته‌ شده‌اند.
وی با اشاره به رقابت4 هزار و 775 داوطلب در آزمون دکترای تخصصی، گفت: یکی از ویژگی‌های این دوره افزایش تعداد داوطلبین زن بود به طوری که دو هزار و423 زن و دو هزار و59 داوطلب مرد در این آزمون شرکت کردند.
سراجی با اشاره به پذیرش 821 داوطلب در این آزمون، اظهار کرد: از این تعداد 47 درصد آقایان و 53 درصد خانم‌ها پذیرفته شده‌اند.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در خاتمه گفت: از تعداد پذیرفته‌شدگان 719 داوطلب در دانشگاه‌های دولتی، 68 نفر در واحدهای بین‌الملل و 43 داوطلب در سهمیه مربی مازاد پذیرفته‌ شده‌اند.
 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo