X
تبلیغات
رایتل

لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان

یکشنبه 15 فروردین 1389 ساعت 05:50 ب.ظ

 

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد  

 لعنت خدا بر سوال فروشان و حامیانشان و همه کسانیکه حق سایر داوطلبان دستیاری را در خفا ضایع می کنند؛ آمین.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ    
لعنت خدا بر همه مسئول نماهایی که با باندبازی و خودخواهی و تمامیت خواهی به خون شهدا خیانت میکنند  

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد 

 ============================================

  منابع آزمون پذیرش دستیار تخصصی سال 1389  

====================================  

 کارنامه و فرم انتخاب رشته آزمون دستیاری تخصصی اردیبهشت ماه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد در  ادامه مطلب..................  

 ====================================================

 نسل سراجی به مهر خبر داد:
نتایج اولیه آزمون دستیاری تا پایان فروردین اعلام می شود............
............. 


================================================= 

رضایی کوچی به مهرخبرداد:   

 
پایان بررسی تخلفات دستیاری دروزارت بهداشت؛ خروج پرونده از وزارت بهداشت 

 سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه پایان پیگیری پرونده تخلفات آزمون دستیاری سال 88 در وزارت بهداشت، این پرونده از وزارتخانه خارج و از این پس تنها در مراجع قضایی پیگیری می شود..................  

============================================================== 

نتایج اولیه آزمون دستیاری پایان فروردین اعلام می‌شود  

انتخاب رشته داوطلبان در اردیبهشت ماه 

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی:
راهنمای انتخاب رشته برای تسهیل درانتخاب رشته منتشر می‌شود 

1389/01/20
04-09-2010
ساعت: 11:07:42 در ادامه خبر ............................................................. ....... 

  

 رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری تا پایان فروردین ماه خبر داد.

دکتر سراجی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون دستیاری تا پایان فروردین ماه، گفت: پس از اعلام نتایج، فرم انتخاب رشته بر روی سایت قرار می‌گیرد، بنابراین انتخاب رشته داوطلبان در اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه همزمان با اعلام فرم انتخاب رشته، راهنمای انتخاب رشته نیز بر روی سایت قرار می‌گیرد، اظهار کرد: راهنمای انتخاب رشته شامل مدل‌های پیشنهادی رتبه‌های پذیرفته‌شدگان دوره قبل است، بنابراین این راهنما می‌تواند در انجام انتخاب رشته به داوطلبان کمک کند.

وی با اشاره به فعالیت موسسات انتخاب رشته آزمون دستیاری، خاطرنشان کرد: اعتقادی به این موسسات ندارم و داوطلبان باید آگاه باشند که اطلاعات لازم و مفید برای انتخاب رشته را وزارت بهداشت در اختیارشان قرار می‌دهد.

سراجی افزود: برنامه مدونی برای این منظور در اختیار موسسات انتخاب رشته قرار ندارد و بدیهی است که اطلاعات آنها ناقص است.

============================================================

کارنامه و فرم انتخاب رشته آزمون دستیاری تخصصی اردیبهشت ماه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد

کارنامه داوطلبان و فرم انتخاب رشته سی‌و هفتمین آزمون دستیاری تخصصی اردیبهشت ماه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،  معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تلاش می‌کند اردیبهشت ماه سال جاری رتبه‌های داوطلبین و فرم انتخاب رشته داوطلبین را از طریق اینترنتی به نشانی http://Sanjeshp.ir  در اختیار داوطلبین قرار دهد.

سی‌هفتمین آزمون دستیاری پزشکی تخصصی با حضور بیش از 16 هزار نفر داوطلب در 13 اسفند ماه سال گذشته در حوزه‌های دانشگاهی سراسر کشور برگزار شد.

بنا بر اعلام معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال جاری ظرفیت پذیرش دستیار تخصصی بالینی پزشکی نسبت به سال گذشته 10 تا 20 درصد افزایش خواهد داشت.  

=================================================================== 

 نسل سراجی به مهر خبر داد:
نتایج اولیه آزمون دستیاری تا پایان فروردین اعلام می شود
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: نتایج اولیه آزمون مجدد دستیاری دوره سی و هفتم که در روز 13 اسفند برگزار شد تا پایان فروردین ماه جاری اعلام می شود.
دکتر جبرائیل نسل سراجی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کلید نهایی آزمون مجدد دستیاری منتشر شده است و تلاش می شود که همراه با نتایج اولیه، کارنامه داوطلبان نیز منتشر شود.

وی اضافه کرد: روند انتخاب رشته و امکان انتخاب 100 رشته برای داوطلبان آزمون دستیاری تغییری نکرده است و فرم انتخاب رشته نیز همزمان با اعلام رتبه ها و کارنامه ها از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی صبح پنجشنبه 29 بهمن ماه 88 با حضور 16 هزار و 648 داوطلب در 34 حوزه امتحانی و 25 رشته تخصصی برگزار شد که وزارت بهداشت پس از بررسی اعتراضات داوطلبان اعلام کرد: در بررسی اعتراضات و شکایات برخی از داوطلبین پس از برگزاری آزمون و وارد دانستن برخی از آنها به دستور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی سی هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی ابطال و آزمون مجدد 13 اسفند برگزار شد. =========================================================

محمدرضا رضایی کوچی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: همانطور که پیش از این گفته شده بود، پیگیری تخلفات در وزارت بهداشت و شناسایی شبکه به پایان رسیده است و دیگر مراجع قضایی به این پرونده رسیدگی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر دغدغه اصلی برای دستیاری سال 89 و برگزاری صحیح آن است که مشکلی برای سال آینده در پیش نداشته باشیم. البته در این زمینه نیز مقرر شد با جلسات ماهیانه وزیر بهداشت با اعضای کمیسیون بهداشت موضوع دستیاری به طور مرتب پیگیری شود.

رضایی کوچی یادآور شد: در جلسه روز گذشته کمیسیون بهداشت که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد مقرر شد هر ماه جلسه ای به منظور بررسی موضوعات حوزه سلامت با اعضای کمیسیون برگزار شود.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین مقرر شد برای اجرایی شدن و تحقق کامل شعار "همت مضاعف و کار مضاعف" هم اندیشی میان اعضای کمیسیون بهداشت و مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت گیرد.
 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo