X
تبلیغات
رایتل

رقابت 16 هزار داوطلب آزمون دستیاری. فرصت جدید برای مناطق‌ محروم

شنبه 3 بهمن 1388 ساعت 12:58 ب.ظ

 

از سوی مرکز سنجش اعلام شد:

رقابت16هزار داوطلب آزمون دستیاری. فرصت جدید برای سهمیه مناطق‌محروم  

سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی 29 بهمن برگزار می شود که برای 16 هزار 673 نفر کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس آخرین آمار در سی و هفتمین دوره آزمون دستیاری 7 هزار و 188 زن و 9 هزار و 485 مرد شرکت کرده اند.
همچنین مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد: کلیه متقاضیان واجد شرایط سهمیه مناطق محروم این دوره آزمون که مراحل ثبت نام خود را در موعدهای مقرر انجام داده و نسبت به اسکن و ارسال اینترنتی مدارک مورد نیاز اقدام کرده اند می توانند برای اطلاع از وضعیت بررسی مدارک خود به سایت مرکز سنجش مراجعه کنند.
این دسته از افراد جهت مشاهده وضعیت بررسی مدارک ارسالی خود در خصوص سهمیه انتخابی (تائید، عدم تائید و یا نقص مدارک) می توانند با کد رهگیری به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت به نشانی
http://sanjeshp.ir مراجعه کنند. مرکز سنجش اعلام کرد: به کلیه افرادی که دارای نقص مدرک شناخته شده اند، مهلت داده می شود تا تاریخ 28 بهمن ماه جاری نسبت به اسکن و ارسال مدارک مورد نیاز صرفاً از طریق اینترنتی اقدام کنند. مهلت ارائه شده آخرین فرصت ارسال مدارک بوده و قابل تمدید نخواهد بود.
سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی بالینی در 25 رشته و 30 دانشگاه علوم پزشکی و موسسه وابسته به وزارت بهداشت روز پنجشنبه 29 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود و کارت ورود به آزمون نیز در روزهای 27 و 28 بهمن ماه توزیع می شود.   


 اطلاعیه شماره 7 سی‌وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی 

 

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان واجد شرایط سهمیه مناطق

محروم سی وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که مراحل ثبت نام خود را در موعدهای مقرر انجام داده و نسبت به اسکن و ارسال اینترنتی مدارک مورد نیاز اقدام نموده اند می رساند جهت مشاهده وضعیت بررسی مدارک ارسالی خود در خصوص سهمیه انتخابی (تائید ، عدم تائید و یا نقص مدارک) با کد رهگیری به اینجا مراجعه نمایند.

به کلیه افرادی که دارای نقص مدرک شناخته گردیده اند، مهلت داده می شود تا تاریخ 28/11/1388 نسبت به اسکن و ارسال مدارک مورد نیاز صرفاً از طریق اینترنتی اقدام نمایند.

بدیهی است مهلت ارائه شده آخرین فرصت ارسال مدارک بوده و قابل تمدید نمی باشد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo