شمارش معکوس تا امتحان-هفته دوم:درس سیم

شنبه 30 آبان 1388 ساعت 10:57 ب.ظ

شمارش معکوس تا امتحان-هفته دوم:درس سیم 

 

 

در گفتگو با مهر اعلام شد:
مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام دستیاری/ اعلام نحوه پاسخگویی به داوطلبان 
 

مسئول اجرایی سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی بالینی مهلت زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام این داوطلبان را اعلام کرد و گفت: داوطلبان آزمون دستیاری می توانند سئوالات خود را به صورت اینترنتی مطرح کنند.
دکتر مهدی میرزایی
در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی از 5 آبان آغاز شده است و تا 5 آذر ماه ادامه دارد و داوطلبانی که در مهلت مقرر مذکور فرم ثبت نام را تکمیل کرده و بنا به دلایلی تمایل به ویرایش فرم ثبت نام خود دارند مجاز هستند که در ایام جمعه و شنبه 6 و 7 آذرماه به عنوان آخرین فرصت به ویرایش فرم ثبت نامی خود بپردازند.

وی اضافه کرد: پس از مهلت مذکور هیچ گونه تغییر و تبدیلی در فرم های ثبت نامی امکان پذیر نیست. راهنمای ثبت نام در آزمون در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت به نشانی http://sanjeshp.ir قابل دسترسی است.

میرزایی خاطرنشان کرد: کلیه متقاضیان شرکت در این دوره از آزمون توجه کنند که صرفاً تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 3 آذر ماه فرصت دارند، سئوالات آیین نامه ای و موارد ابهام خود تنها از طریق آدرس پست الکترونیکی dastyar37@sanjeshp.ir مطرح کنند.

وی تاکید کرد: به نامه های الکترونیکی که بعد از تاریخ 3 آذرماه ارسال شود، تربیت اثر داده نمی شود.

به گزارش مهر، آزمون دستیاری پنجشنبه 29 بهمن ماه سال جاری به صورت متمرکز برگزار می شود و کارت ورود به آزمون نیز در روزهای 27 و 28 بهمن ماه توزیع می شود. 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo