X
تبلیغات
رایتل

ثبت نام از فردا آغاز می‌شود، اعلام جزئیات ثبت نام آزمون دستیاری

دوشنبه 4 آبان 1388 ساعت 05:32 ب.ظ

راهنمای تکمیل فرمهای ثبت نام اینترنتی

  

فرم ثبت نام   

 

 

دفترچه راهنمای آزمون دستیاری 37

 

ثبت نام از فردا آغاز می‌شود
جزئیات ثبت نام آزمون دستیاری اعلام شد. برگزاری آزمون در 29 بهمن ماه
مسئول اجرایی سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی بالینی از آغاز ثبت نام سی و هفتمین دوره آزمون دستیاری از فردا 5 آبان ماه خبر داد و گفت: ثبت نام آزمون تا 5 آذر ماه ادامه دارد. ........... 


نحوه پاسخگویی به سئوالات داوطلبان آزمون دستیاری اعلام شد
مسئول اجرایی سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی بالینی با اشاره به آغاز ثبت نام سی و هفتمین دوره آزمون دستیاری از فردا 5 آبان، نحوه پاسخگویی به سئوالات داوطلبان آزمون دستیاری را اعلام کرد.
دکتر مهدی میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی از 5 آبان آغاز می شود و تا 5 آذر ماه ادامه دارد. راهنمای ثبت نام در آزمون در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت به نشانی  
http://sanjeshp.ir قابل دسترسی است.

وی اضافه کرد: لازم است افراد متقاضی با مراجعه به سایت اینترنتی مذکور و مطالعه مندرج در آزمون شرایط با مقررات تطبیق داده و آمادگی لازم را جهت شروع ثبت نام کسب کنند.

میرزایی خاطرنشان کرد: کلیه پرسشها در زمینه قوانین، مقررات، نحوه پذیرش و غیره مرتبط با آزمون از طریق پست الکترونیکی dastyar37@sanjeshp.ir دریافت و پاسخ آن به پست الکترونیکی فرد متقاضی اعلام می شود.

مسئول اجرایی سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی بالینی به مهر گفت: آزمون دستیاری پنجشنبه 29 بهمن ماه سال جاری به صورت متمرکز برگزار می شود و کارت ورود به آزمون نیز در روزهای 27 و 28 بهمن ماه توزیع می شود.

 دکتر مهدی میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی پزشکی بالینی سال 88 با توجه به جدول زمانبندی اعلام شده و با رعایت شرایط مندرج در آیین نامه ها و مقررات به صورت متمرکز در دانشگاههای علوم پزشکی محل آموزش دستیار برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: متقاضیان شرکت در این آزمون باید در مهلت مقرر با مراجعه به سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir جهت ثبت نام مراجعه کنند. فرم ثبت نام جهت شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی بالینی به همراه راهنمای آزمون مذکور از روز 5 آبان قابل دسترسی و بهره برداری است.

 

میرزایی خاطرنشان کرد: افراد متقاضی می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام و رعایت مفاد راهنمای مربوطه نسبت به تکمیل فرم اینترنتی و انجام مراحل ثبت نام اقدام لازم را به عمل آورند.

وی یادآور شد: مجدداً تاکید می شود با توجه به اینکه کلیه مراحل ثبت نام شامل دریافت کلید، کارنامه، ارسال اعتراضات، انتخاب رشته - محل و ... از طریق اینترنت انجام می گیرد به کلیه افراد متقاضی توصیه می شود از زمان شروع ثبت نام تا برگزاری آزمون، به منظور کسب آخرین اطلاعات لازم، حداقل هفته ای یکبار سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی را کنترل کنند.

ثبت نام آزمون دستیاری از 5 آبان ماه آغاز می شود و تا 5 آذر ماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان در روزهای 14 تا 18 آذر ماه فرصت دارند نسبت به ارسال مدارک خود از طریق اینترنت اقدام کنند. کارت ورود به آزمون در روزهای 26 تا 28 بهمن ماه سال جاری توزیع می شود و آزمون نیز 29 بهمن ماه برگزار می شود.
 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo