X
تبلیغات
رایتل

پیروزی بزرگ سوال فروشان بر وزارتخانه// اعلام زنگ خطری دوباره

یکشنبه 12 خرداد 1387 ساعت 04:25 ب.ظ
با تصویب در وزارت بهداشت
شرایط ادامه تحصیل متخلفان آزمون دستیاری اعلام شد
دبیر شورای آموزش پزشکی تخصصی با تشریح وضعیت بازگشت به تحصیل متخلفین آزمون پذیرش دستیاری گفت: بر اساس مقررات مصوب شورای آموزش پزشکی و تخصصی بازگشت به تحصیل کسانی که ورود غیر قانونی به این دوره ها داشته اند مگر با شرکت مجدد در آزمون دستیاری امکان پذیر نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمدعلی محققی در نشست خبری عصر روز گذشته در وزارت بهداشت افزود: بر اساس مصوبه نشست شصت و هشتم شورای آموزش پزشکی و تخصصی که با ریاست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، شرایط ادامه تحصیل متخلفین دوره های دستیاری اعلام شد. ...

 

وی افزود: متخلفین آزمون پذیرش دستیاری که افرادی هستند که طبق آرای هیئت های بدوی و تجدیدنظر تخلف آنها به اثبات رسیده و به دوره دستیاری آنها خاتمه داده شده است منحصراً با در نظر گرفتن شرایط خاصی می توانند وارد دوره دستیاری شده و ادامه تحصیل دهند.

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی خاطرنشان کرد: اتمام دوره محکومیت، شرکت مجدد در آزمون پذیرش دستیاری و موفقیت بر اساس مقررات جاری از جمله شرایطی است که در صورت ارائه مدارک مستند آن از سوی متخلفین در دوره دستیاری ادامه تحصیل دهند.

وی یادآور شد: مدت محکومیت که به استناد آرای هیئت های بدوی و رسیدگی به تخلفات آزمونها تعیین می شود چنانچه بر اساس آرای دیوان عدالت اداری کاهش پیدا کند ملاک پایان محکومیت محسوب خواهد شد و بدیهی است در سایر موارد ضوابط لازم الاجرا خواهد بود.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo