گزارش آماری رتبه های آزمون دستیاری سالهای گذشته ارائه می شود

چهارشنبه 28 فروردین 1387 ساعت 03:56 ب.ظ
 
گزارش آماری رتبه های آزمون دستیاری سالهای گذشته ارائه می شود
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی از ارائه تحلیل آماری رتبه های آزمون دستیاری سالهای گذشته به منظور راهنمایی بهتر داوطلبان در انتخاب رشته سی و پنجمین آزمون دستیاری خبر داد.

دکتر محمدعلی محققی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: این گزارش همزمان با فرم انتخاب رشته و کارنامه داوطلبان در سایت اینترنتی.......

دکتر محمدعلی محققی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: این گزارش همزمان با فرم انتخاب رشته و کارنامه داوطلبان در سایت اینترنتی http://sanjesh.mohme.gov.ir منتشر می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به این گزارش از آن برای انتخاب رشته بهتر کمک بگیرند.
 
وی اضافه کرد: این گزارش آماری بر مبنای رتبه های مربوطه به آزمونهای دستیاری در دوره های گذشته تهیه شده است.
 
دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی یادآور شد: داوطلبان می توانند 100 کد رشته - محل را به صورت اینترنتی انتخاب کنند.
 
وی در خصوص زمان بندی انتخاب رشته داوطلبان آزمون دستیاری گفت: بر اساس اعلام برنامه زمان بندی، داوطلبان می توانند از روز اول اردیبهشت نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
 
به گزارش مهر، سی و پنجمین دوره آزمون دستیاری پزشکی روز پنجشنبه دوم اسفند ماه جاری با حضور 16هزار و 318 داوطلب در 31 حوزه امتحانی برگزار شد.
 
پذیرش دستیار در رشته های جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)، جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی (ارولوژی)، بیماریهای اعصاب (نورولوژی)، بیماریهای داخلی، بیماریهای عفونی و گرمسیری، بیماریهای قلب وعروق، بیماریهای کودکان، بیهوشی، پزشکی اجتماعی، پزشکی هسته ای، آسیب شناسی (پاتولوژی)، پوست، پزشکی فیزیکی وتوانبخشی، جراحی عمومی، جراحی مغز واعصاب، چشم پزشکی، پرتودرمانی (رادیوتراپی)، رادیولوژی، روانپزشکی، زنان و زایمان، گوش و گلو وبینی و جراحی سر و گردن، پزشکی قانونی، طب کار، طب اورژانس و پزشکی ورزشی صورت می گیرد.
 
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo